• Bezpieczne, proste, szybkie
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Produkty dla ponad 35 000 różnych urządzeń!

Masz pytania? Napisz do: info@DustDeal.pl

Szczotki

Oferujemy wszystkie rodzaje szczotek, niezbędnych w każdym odkurzaczu. Ważne jest regularne sprawdzanie końcówki odkurzacza, ponieważ włoski na szczotce mogą się zużyć, i w konsekwencji mogą roznosić kurz i włosy po całym pomieszczeniu. Jeśli szczotka odkurzacza działa prawidłowo, odkurzacz osiąga lepsze wyniki. Szczotka odkurzająca powinna być zawsze prawidłowo przymocowana do rury. Generalnie, możliwe jest dowolne stosowanie różnych rodzajów szczotek na tej samej rurze. Wybierz szczotkę, która pasuje do rodzaju podłogi w twoim domu lub biurze. Nasz szeroki wybór produktów obejmuje, również szczotki, przeznaczone do zbierania sierści zwierząt lub szczotki do trudno dostępnych miejsc.

Ważne jest regularne sprawdzanie końcówki odkurzacza, ponieważ włoski na szczotce mogą się zużyć, i w konsekwencji mogą roznosić kurz i włosy po całym pomieszczeniu. Jeśli szczotka odkurzacza działa prawidłowo, odkurzacz osiąga lepsze wyniki. Szczotka odkurzająca powinna być zawsze prawidłowo przymocowana do rury. Generalnie, możliwe jest dowolne stosowanie różnych rodzajów szczotek na tej samej rurze. Wybierz szczotkę, która pasuje do rodzaju podłogi w twoim domu lub biurze. Nasz szeroki wybór produktów obejmuje, również szczotki, przeznaczone do zbierania sierści zwierząt lub szczotki do trudno dostępnych miejsc.

Przeglądaj wszystkie marki

Nie możesz znaleźć czego szukasz? Spróbuj używając szukaj

Opinie

Natalia Dudnik ocenili nas:
(4/5)
Produkt:
Uniwersalna szczotka podłogowa w kształcie litery- T (30 > 37mm)
Przeczytaj opinię od innych klientów
  • Bezpieczne, proste, szybkie
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Produkty dla ponad 35 000 różnych urządzeń!

Masz pytania? Napisz do: info@DustDeal.pl

Aby nasza strona działała poprawnie korzystamy z plików cookie. Przeczytaj nasz regulamin dotyczący plików cookie. Zakładamy, że zgaszasz się z zasadami regulaminu, jeśli korzystasz z naszej strony.