• Bezpieczne, proste, szybkie
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Produkty dla ponad 35 000 różnych urządzeń!

Masz pytania? Napisz do: info@DustDeal.pl

Łatwe wybieranie urządzenia lub kategorii

Opinie

Bogna Braś ocenili nas:
(5/5)
Produkt:
SG-SZM-1000057 worki na kurz (10 worki)
Ogólnie:
Solidna firma, prosta forma zamówienia, wyczerpująca informacja, szybka dostawa.
O produkcie:
Produkt (worki na kurz) idealnie pasuje do mojego ciągle sprawnego, bardzo starego odkurzacza (Philips z 1998 r.!!!)
Przeczytaj opinię od innych klientów

Gwarancja

Gwarantowany zwrot pieniędzy w przeciągu 30-tu dni

Nasz cel każdego zamówienia: zadowolony klient. Równocześnie oprócz gwarancji i procedury reklamacji defektów RMA, dajemy 30-to dniowy okres gwarancji zwrotu pieniędzy! Jeżeli produkt nie spełnił oczekiwań lub zmieniłeś zdanie, otrzymasz zwrot pieniędzy. Wymagamy wtedy aby nie otwierany produkt został odesłany do nas w przeciągu 30 dni od momentu dostarczenia przesyłki do was.

Uwaga: aby otrzymać zwrot pieniędzy, należy najpierw kontakt do naszego serwisu klienta i poczekać na instrukcje zanim odeślecie produkt do nas.

Gwarancja

Wszystkie produkty objęte są 12-miesięczną gwarancją. Gwarancja udziela się wówczas, gdy klient poprawnie zainstaluje w swoim urządzeniu i odpowiednio go traktuje.

Proszę zauważyć, iż worki do odkurzaczy służa do eksploatacji. Proszę podążać za instrukcją dołączoną przez producenta w celu poprawnego użycia.

RMA

Jeśli masz problem z produktem, który zakupiłeś u nas, proszę kontakt nami najpierw. Niezłocznie zajmiemy się Twoim zgłoszeniem i postaramy się znaleźć rozwiązanie dla Twojego problemu. Jeśli nie będziemy mogli rozwiązać Twojego problemu, wygenerujemy dla Ciebie specjalny numer RMA (Return Material Authorization). Radzimy odesłać swój produkt w kopercie bąbelkowej.Proszę upewnić się, że numer RMA widnieje na kopercie, a także zapisany jest na papierze wewnatrz tej koperty. Dzięki przydzielonemu numerowi RMA jesteśmy w stanie zidentyfikować skąd pochodzi przysłany do nas produkt. Jeśli serwis stwierdzi, że odesłany produkt faktycznie jest wadliwy, zostanie odesłany do Ciebie nowy bez dodatkowych opłat.
Uwaga: nie możemy rozpocząć procesu reklamacji jeśli nie zostanie załączony w niej numer RMA.

  • Bezpieczne, proste, szybkie
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Produkty dla ponad 35 000 różnych urządzeń!

Masz pytania? Napisz do: info@DustDeal.pl

Aby nasza strona działała poprawnie korzystamy z plików cookie. Przeczytaj nasz regulamin dotyczący plików cookie. Zakładamy, że zgaszasz się z zasadami regulaminu, jeśli korzystasz z naszej strony.